Klimatyzator LG

Firma LG jest wiodącym dostawcą rozwiązań klimatyzacyjnych na świecie. Rywalizuje na tym rynku z firmą samsung, która również produkuje własne urządzenia klimatyzacji do domu. W odróżnieniu od pozostałych firm. Marka LG ma do zaproponowania szczególną ofertę dla osób lubiących piękny desing wewnątrz swojego mieszkania. Bowiem posiada piękną linie produktów, wewnętrznych jednostek klimatyzacji w różnych kształtach czy kolorach.

Zalety klimatyzatora LG

Design ArtCool Stylist

artcool ścienny klimatyzator

Czy obecne czy wcześniejsze modele klimatyzatora LG pełniły rolę również ikony stylu w mieszkaniach. Słynna jednostka wewnętrzna, w której można było umieścić obraz lub zdjęcie czy obecnie kwadrat z kołem gdzie za pomocą smartphone przez WiFi możemy sterować oświetleniem led i wszystkimi parametrami urządzenia klimatyzacji.

LG Klimatyzator

Podstawowe zalety na które zwracają uwagę użytkownicy, którym zamontowaliśmy urządzenia firmy LG:

  • Uzyskaj dostęp do swojego klimatyzatora w dowolnym czasie z dowolnego miejsca za pomocą urządzenia wyposażonego w bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz aplikacji do sterowania klimatyzacją firmy LG.
  • Pilot
  • Przyjemny, pierścień oświetlenia LED
  • Szybki podgląd przez inteligentny alarm.
  • Pełna cisza 19dB

Jednostki klimatyzatorów LG – duży wybór

Duży wybór jednostek wewnętrznych i zewnętrznych systemu MULTI SPLIT LG  gwarantuje różnorodną ich konfigurację aż do 16,7 kW mocy, która zaspokoi wiele wymagających obiektów. Możliwe są różnorodne konfiguracje z zastosowaniem 7 jednostek zewnętrznych i 32 jednostek wewnętrznych. Dowolne konfiguracje różnorodnych jednostek wewnętrznych i zewnętrznych, szeroki zakres pracy to niepodważalne zalety systemów mutli split.

Klimatyzator LG zwykły

Filtr antyalergiczny i Filtr antywirusowy

Blokują neuramidazy i hemaglutyniny, które są aktywowane gdy wirus opuszcza komórkę macierzystą w celu rozmnażania się. Dzięki czemu powietrze przefiltrowane przez ten klimatyzator utrudnia rozprzestrzenianie się alergenów i wirusów w danym pomieszczeniu.

Montaż klimatyzatora LG

Firma VIVER oferuje klimatyzatory marki LG ze względu na to, że sprawdziły się w wielu mieszkaniach, domach i budynkach o dużej kubaturze jak sklepy, markety czy biura –  gdzie montowaliśmy właśnie te jednostki. Cechują się dobrą jakością w Polskich warunkach klimatycznych w szczególności dla mieszkań i domów jedno/wielo-rodzinnych. Oferujemy montaż i zakup klimatyzatora rozłożony na wygodne ratyZadzwoń do naszego konsultanta: 530 387 487 lub odwiedź nas naszej siedzibie przy ulicy św. Anny 5 w Chorzowie.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!