Podwykonawca – Oferta VIVER

Chcesz mieć współpracę, która przynosi Ci same korzyści a nic Cię nie kosztuje? Czysty zysk. Skontaktuj się z nami i sprawdź jakie mamy warunki finansowe dla klimatyzatorów z naszej oferty. Gwarantujemy, że będzie to najlepsza oferta jaką dotychczas dostałeś.

Do każdego partnera mamy indywidualne podejście dostosowane do potrzeb, dlatego korzyści są zależne od samego Ciebie, które omawiamy podczas ustaleń z nami. Możesz dodatkowo zyskać w programie poleceń Viver.

Jesteśmy specjalistami na rynku klimatyzacyjnym dla domów, powierzchni biurowych i mieszkań. Zajmujemy się dostarczaniem/montażem/serwisem klimatyzatorów ściennych i pokojowych najwyższej klasy dla każdego zgodnie z jego zapotrzebowaniem. Z chęcią odpowiemy na wszystkie zapytania ofertowe i po rozmowie/opisie sytuacji wybierzemy idealne rozwiązanie. Propozycję klimatyzatorów, które wybierzemy prześlemy do Was w formie przygotowanej oferty.

Polecamy klimatyzatory i urządzenia marki Samsung, od wielu lat pozostającej liderem na rynku klimatyzacji.

Oferujemy szybką dostawę, jak najlepszą i dokładną pomoc w wyborze urządzeń oraz wsparcie techniczne. Zachęcamy do podjęcia współpracy dotyczącej instalacji klimatyzacji. Zapraszamy do kontaktu a także do naszego biura, które mieści się w Katowicach.