Klimatyzatory SAMSUNG

Firma Samsung od wielu lat projektuje swoje urządzenia klimatyzacyjne nie tylko z myślą o komforcie wymagających użytkowników, ale także z troską o środowisko naturalne. Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii klimatyzatory Samsung znacznie wykraczają poza obowiązujące światowe i europejskie standardy efektywności energetycznej przez co są efektywne i jednocześnie nie powodują dużego zużycia energii. Firma samsung produkując swoje klimatyzatory bardzo dba właśnie o ten aspekt. Nie tylko oszczędzając nasze pieniądze wydawane na elektryczność, ale także z uwagi na środowisko.

 

Zalety klimatyzatorów SAMSUNG

Szeroki nawiew

Konstrukcja elementów nawiewnych w wybranych modelach serii RAC umożliwia zwiększenie zasięgu strugi powietrza w porównaniu z modelami dostępnymi na rynku. Dzięki tej funkcji powietrze skutecznie dociera do każdego miejsca w pomieszczeniu.

Szeroki nawiew

Szybsze chłodzenie
Nowe modele klimatyzatorów pozwalają znacznie szybciej schłodzić powietrze w pomieszczeniu w porównaniu z dotychczasowymi modelami.

Zwiększony zasięg strugi
Schłodzone powietrze ma tendencję do opadania w dolne partie pomieszczenia tuż przy klimatyzatorze.
Struga powietrza skierowana daleko w głąb pomieszczenia zapewnia odpowiedni komfort w każdym jego miejscu.

Zasięg-klimatyzatora

Zdrowie powietrze dzięki specjalistycznym filtrom (VIRUSDoctor)

VIRUS Doctor poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne
zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. Samsung VIRUS Doctor, Zaawansowany system oczyszczania, zapewnia Ci komfort świeżego, czystego powietrza w Twoim najbliższym
otoczeniu.

Technologia VIRUS Doctor uwalnia do powietrza aktywne jony wodoru i tlenu, neutralizujące groźne zanieczyszczenia obecne w powietrzu. Rezultatem działania S-Plasma Ion jest czyste i odświeżające powietrze wypływające z Twojego klimatyzatora

W przeciwieństwie do innych rozwiązań o zbliżonym działaniu, jonizator SPi jest obojętny dla zdrowia człowieka. Emitując aktywne cząsteczki wodoru i tlenu wpływa korzystnie na poprawę jakości powietrza neutralizując różnego rodzaju patogeny oraz wolne rodniki obecne w powietrzu.

Przyjazne środowisku, klimatyzatory Samsung’a

Pracując stale nad ekologicznym podejściem do produkcji, firma Samsung produkuje klimatyzatory działające w oparciu o przyjazny dla środowiska czynnik chłodniczy R410a, chroniąc dzięki temu warstwę ozonową naszej Planety. Większość produktów firmy Samsung uzyskała klasę energetyczną A oraz znak ENERGY STAR w USA. Energooszczędne klimatyzatory nie tylko obniżają wydatki na energię, ale również pomagają chronić środowisko naturalne.

Montaż klimatyzatora SAMSUNG

Firma VIVER oferuje klimatyzatory samsung ze względu na to, że sprawdziły się w wielu mieszkaniach, domach i budynkach użyteczności publicznej gdzie montowaliśmy właśnie te jednostki. Cechują się dobrą jakością i funkcjonalnością w szczególności dla mieszkań i domów jedno/wielo-rodzinnych. Oferujemy montaż i zakup klimatyzatora rozłożony na wygodne ratyZadzwoń do naszego konsultanta: 530 387 487 lub odwiedź nas naszej siedzibie przy ulicy św. Anny 5 w Chorzowie.

DARMOWY POMIAR I WYCENA!