Technologia VIRUS Doctor – Klimatyzatory SAMSUNG

VIRUS Doctor  to technologia w klimatyzatorach SAMSUNGA. Poprawia jakość powietrza w pomieszczeniach, eliminując zanieczyszczenia biologiczne zagrażające zdrowiu: wirusy, bakterie, roztocza, pleśń i czynniki wywołujące alergie. U innych producentów również można spotkać podobne techniki. Opracowana przez Samsung technologia VIRUS Doctor to zaawansowany system oczyszczania, oparty nie tylko na wysokiej jakości specjalistycznych filtrach.

Technologia VIRUS Doctor daje wyjątkowe rezultaty

Technologia VIRUS Doctor uwalnia do powietrza aktywne jony wodoru i tlenu. Rezultatem działania S-Plasma Ion jest czyste i odświeżające powietrze wypływające z Twojego klimatyzatora. Podobnie jak po burzy 😉 

Oddychaj zawsze odświeżającym i czystym powietrzem

Innowacyjna technologia VIRUS Doctor skutecznie neutralizuje toksyny, których nie wychwytują filtry. Dzięki temu możesz czuć się bezpiecznie, zachowując zdrowie. Aktywny wodór i jony tlenowe (3H) przyłączają się do  wirusów, alergenów zawartych w powietrzu. Następnie eliminują niepożądane i szkodliwe zanieczyszczenia.  Oznacza to między innymi rzadsze bóle głowy czy katar. Przebywając z osobą chorą w jednym pomieszczeniu,  gdzie pracuje klimatyzator z Virus Doctor możemy ograniczyć ryzyko zarażenia się przez oddychanie tym samym powietrzem. 

Dla kogo dobra jest technologia Virus Doctor?

  • Chroń zdrowie swojej rodziny
  • Dla dzieci i osób w podeszłym wieku
  • Dla alergików
  • Dla osób wrażliwych na toksyny
  • Dla osób posiadających zwierzęta z sierścią